BRANSON traktorid

http://bransontraktorid.weebly.com

Oleme Kukje traktoritehase Branson traktorite ametlik edasimüüja Eestis! 

Maaritsas asuv hoolduskeskus on AINUS EESTIS sertifitseeritud originaalhooldust ja remonti pakkuv töökoda, tagades tehaspoolse garantii kehtivuse ja tehnilise toe!

Vasakul menüüs erinevad mudelid!

Kliendid arvavad:

  • "Bransonil on uus mudel K78. Sellel on hüdroreevers ja elektrooniline tagarippe juhtimine. Bransoni võimsus ja mugavus sobiks suhteliselt ideaalselt meie väiketalule. Lühikese proovimise järel hakkas hüdroreevers kangesti meeldima."

  • "Otsus langes Branson K78 kasuks. Esmane mulje on hea ja tunne, et sellist masinat me tahtsime. Peamised mõjutajad olid hind, võimsus ja lisaseadmed. Ja ka see, et komplekteeritud masin oli laos ootamas. Edasimüüja oli meeldiv ja viitsis tegeleda ja küsimustele vastata."

Elutempo on kiiremaks muutunud ja üha enam vajatakse lisajõudu, et töö senisest kiiremini ja mugavamalt tehtud saaks. Isikliku traktori olemasolu ei asenda rahuldaval määral mitte ükski teenustöö ega naabrimehelt laenuks saadud masin.

Bransoni traktorid tulevad Euroopasse kõrgtehnoloogiat järgivast tootmistehasest Lõuna-Koreas – Kukje Machinery Company LTD. Selles ettevõttes on juba alates 1968. aastast alates põllumajandustehnikat toodetud (sertifitseeritud ISO 9001 ja ISO/TS 16949 järgi).

Kukje Machinery Company pakub oma klientidele ja edasimüüjatele lisaks laiaspektrilist tehnilist oskusteavet. See omakorda loob kindluse, et Bransoni traktorite suurepärasele kvaliteedile võib alati loota.

Bransoni traktorid on kasutajate lemmikuks saanud kõikjal maailmas, eriti Saksamaal, Taanis, Norras, Austraalias ja USA-s. 

Väiketraktori eelisteks on eelkõige kompaktsus, lihtne hooldus ja säästlikkus. On mõistetud, et suure traktoriga ei saagi kõike teha, sest nende kohmakus ja raskus seab mitmeid piiranguid näiteks hoonete vahel ja õrnal murupinnal töötades. Bransoni traktorites on ühendatud jõud, ökonoomsus, efektiivsus ja kompaktsus. Bransoni väiketraktoriga on võimalik töötada ka õrnadel sõidualadel, näiteks õue- või ilumurul. Sellele on võimalik paigaldada mitmeid lisaseadmeid, mis sobivad ideaalselt erinevate hooldus-, põllu- ja metsatöödeks ning muruväljakute korrashoiuks.

Lisaseadmeid on saadaval alates esilaadurist kuni metsaveokäruni välja.

Anna meile julgesti teada oma soovidest ja vajadustest, meie müügimeeskond pakub kindlasti parima hinna ja lahenduse.

 

Hakka meie sõbraks!