SILESFOR viljahoidlad

SILESFOR tornhoidlad on vilja parema säilitamise vahendite loomisele pühendatud raske ja kestva töö realisatsiooniks.

Uusima tootmistehnoloogia ja parimate materjalide kasutamine ning projekteerimise ja tootmise paindlikkus teevad SILESFOR’i viljahoidlatest kvaliteetsed ja konkurentsivõimelised tooted, mis vastavad enamiku teraviljatootjate vajadustele.

Projekteerimisel on vastavalt seadusandlusele lähtutud USA standarditest AISC ja ASBC, mis ühilduvad standardi DIN1055 osaga 6.

Lõpptootjana on SILESFOR võimeline eritellimusel tootma ka mittestandardseid mudeleid, milles saab kasutada tellija soovitud metallimarke, mis võivad erineda allpool nimetatutest.

Silesfor

Joonis:

  1. Külgmine kontrolluks
  2. Sundventilatsi-ooni sisendava
  3. Turvasõrestikuga redel
  4. Vaheplatvorm
  5. Kontrollimis-platvorm
  6. Sillatalad
  7. Sild
  8. Kontrollava katuses
  9. Temperatuuri mõõtekohad
  10. Väljalaadimis-transportöör

Säilitustornid koostatakse standardsetest painutatud profiilidest püstaladest, millele kinnitatakse gofreeritud laineplekk. Mõlema materjaliks on galvaanilise kattega teras, mille mark on S350GD + Z375. Ühenduselementideks on galvaanilise kattega poldid.

Konstruktsiooni hermeetilisuse tagamiseks kasutatakse termoplastist tihendeid ja poltliidete tihendamiseks kasutatakse spetsiaalsest polüvinüülkloriidist valmistatud tihendusseibe.

Katus koostatakse trapetsikujulistest teraspaneelidest, mis on valmistatud galvaniseeritud terasest S350GD+Z375. Katuse kaldenurk on 30°.

Eri suurusega tornide mahutavuse kohta küsi julgelt lisa!

Pilt 2016.a. suvel paigaldatud hoidlatest:

Hakka meie sõbraks!